Rady a tipy

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

V ceníku sice vidíte, kolik stojí hodina konzultací nebo pět, ale neumíte si tak úplně představit, kolik času zabere to, co právě vy řešíte? Kolik toho probereme za hodinu a kolik za pět? Tak právě pro vás jsem připravila tenhle článek.

KDYŽ VLASTNĚ NEVÍTE, KDE ZAČÍT – ÚVODNÍ ANALÝZA

Máte projekt s dopadem, který už funguje, a chcete vědět, jaké existují možnosti financování? Nebo zatím máte jen nápad a zjišťujete další možnosti? O grantech a dotacích a dalších způsobech financování projektů s dopadem nic nevíte a chcete zjistit, jak fungují a zda máte nějaké šance? Pak si domluvte úvodní analýzu, kde společně projdeme celý váš projekt, představu i potřeby a probereme konkrétní možnosti řešení. Dozvíte se, zda vůbec, kde a jaké máte šance na získání peněz. Dozvíte se, co vás čeká, pokud se rozhodnete dotace a granty čerpat. Celé nám to společně zabere 2 hodiny času a konzultace vás vyjde na 4.000 Kč. Potkat se můžeme osobně, telefonicky nebo online. Čekejte moje maximálně koncentrované know how ve 2 hodinách. 

​PROJEKT BĚŽÍ, ALE PENÍZE NAVÍC BY SE HODILY – GRANTOVÁ/DOTAČNÍ ANALÝZA

Pokud máte projekt, který už nějakou dobu běží (alespoň 6 měsíců, ale klidně i několik let) a potřebujete zjistit konkrétní možnosti, kde a jak získat finanční prostředky a za jakých podmínek, pak si domluvte tzv. grantovou/dotační analýzu. Počítejte s 4 hodinami mé práce vč. komunikace s vámi, tj. 7 000 Kč.

Předem od vás zjistím veškeré informace o vašem projektu a vaši představu a následně vyhledám konkrétní dotační a grantové výzvy na míru pro váš projekt a zpracuji podrobný písemný výstup s odkazy na jednotlivé možnosti financování. Následně písemný podklad společně projdeme a vy budete mít možnost se doptat na jednotlivé možnosti a podmínky. 

​VÍM, O CO CHCI ŽÁDAT, ALE POTŘEBUJI POMOC – PŘÍPRAVA PROJEKTOVÉ ŽÁDOSTI NEBO AKREDITACE

Pokud chcete pomoci s přípravou konkrétní projektové žádosti vč. sestavení nebo sepsání žádosti, vyjde vás to na 12.000 – 45.000 Kč (tj. 8 – 30 hodin práce). Rozsah hodin práce záleží na druhu výzvy a kvalitě předaných materiálů a domlouváme ho vždy předem. Podle vzájemné dohody získáte zpracované analýzy a podklady k žádosti vč. příloh, dále pak zpracování samotné žádosti včetně kontroly formálních náležitostí. Podobné je to v případě, kdy chcete pomoci sestavit žádost o akreditaci vzdělávacího kurzu. Objednejte si úvodní konzultaci po které vám připravím individuální cenovou nabídku.

​ŽÁDOST MÁM SEPSANOU, ALE NECHCI UDĚLAT CHYBU – HODNOCENÍ NANEČISTO

Pokud si projektovou žádost napíšete sami a chcete, aby se na ni někdo podíval nestranným pohledem, pak si objednejte tzv. hodnocení nanečisto. Působila jsem i jako hodnotitel v různých dotačních titulech a vím, jaké náležitosti má žádost obsahovat, aby měla šanci uspět. Získáte tak zpětnou vazbu formou psaných připomínek a nápadů ke zlepšení včetně následné telefonické/online konzultace. V rámci zpětné vazby získáte doporučení, co upravit, aby se zvýšila šance na získání grantu, společně zkontrolujeme formální náležitosti, zrevidujeme splnitelnost hodnotících kritérií a dostanete tipy, pro jaké další možnosti můžete žádost využít. Počítejte s cca 2 – 5 hodinami práce – podle rozsahu projektu, tj. 4.000 – 8.500 Kč

​NECHCI V TOM BÝT SÁM/SAMA – STŘEDNĚDOBÁ SPOLUPRÁCE – PROCESY, STANDARDY, DOKUMENTACE, FINANCOVÁNÍ

Pokud potřebujete pomoci s analýzou, nastavením/změnou/revizí procesů, dokumentů, standardů kvality sociálních služeb nebo projektů, počítejte se střednědobou spoluprací v rozsahu několika desítek hodin, záleží na vzájemné domluvě a vašich potřebách. Počítejte s úvodní analýzou, která trvá cca 2 hodiny, tj. 4.000 Kč, kde bude domluven další postup a plán.

V případě střednědobé nebo dlouhodobější spolupráce je konečná cena domlouvána individuálně. 

CHCI/CHCEME TO UMĚT – INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ PRO JEDNOTLIVCE I ORGANIZACE

Pokud chcete zorganizovat školení přímo pro vaši organizaci, pak počítejte s náklady ve výši 12 – 16 000 Kč na 1 školící den.